יצירת קשר

אילו שירותים נוספים קיימים מעבר למענה אנושי?

כיצד מוסיפים פתיח מוזיקלי לטלפון של העסק? מה היא מערכת זימון תורים?

בעולם של היום מרבית הלקוחות שלך לא יגיעו אלייך למשרד או אפילו ייפגשו אותך פנים מול פנים, ההתקשרות היחידה שתעשה ביניכם תהיה דרך אמצעי המדיה השונים. הרושם כולו שיקבל הלקוח שלך לעתיד או בהווה ממך ומהעסק שלך יתקבל דרך אתר האינטרנט שלך, בטלפון ובדואר אלקטרוני. לשיטות התקשרות אלו ישנם יתרונות רבים החל ביעילות של השירות ועד להוזלה בעלויות תפעול העסק אך הן מקשות מאוד על יצירת אמון בינך לבין הלקוח שלך. כפי שפעם היה צורך בהשקעה בריהוט למשרד, כיום יש להשקיע בזמינות ובאמינות שהעסק שלך מקרין דרך שליטה בדרכי ההתקשרות החדשות ובעזרת מענה אנושי מקצועי.

הרבה יותר ממזכירה

שירות מענה אנושי לעסקים יבטיח כי לא יאבדו הודעות או לקוחות ושכל הפונים לעסק שלך יקבלו את המענה המהיר, המקצועי והטוב ביותר. מעבר למענה האנושי המידי, ישנם שירותים נוספים אשר יקרבו אותך אל הלקוחות והלקוחות הפוטנציאליים שלך תוך שהם יאירו את העסק שלך באור מקצועי ואמין. השירותים המתקדמים לעסקים כוללים :

  • שיחות יוצאות יזומות ללקוחות פוטנציאליים אשר מחכים לתשובה ממך.
  • פתיחים מוזיקליים בעת קבלת שיחות.
  • נתב שיחות אשר הותאם אלייך ועל ידך באופן אישי.
  • שירותים של fax to mail ועוד.

השירותים מותאמים על פי הדרישות של בית העסק שלך וניתן לשנות אותם על פי הצרכים שלך.

מגוון שירותים תחת קורת גג אחת

Synchroline מעמידה מערך פתרונות בתחום מענה אנושי לעסקים מסוגים שונים – ומאחורינו מעל לעשור של ניסיון במתן מעטפת תקשורתית ושירותים משלימים לעסקים, חברות וארגונים בכל ענף ובכל הארץ. כבר בשיחת הטלפון עמנו נוכל להציג בפניך את השירות האדיב, האישי והמקצועי שאנו מעניקים ללקוחות שלך בשמך. המטרה שלנו היא לאפשר לעסק שלך להשתלב בעולם של היום, לגדול ולהתפתח בצורה הנכונה לו ביותר, מבלי לבזבז משאבים חשובים במקומות הלא נכונים. בעזרת הטכנולוגיה המתקדמת ביותר ואנשי צוות אשר נבחרו בפינצטה, אנחנו נעזור לך לפתוח את העסק שלך לעולם חדש של יכולות מתן מענה ללקוחות.

הצוות שלנו מספק מענה אנושי בשלוש שפות: עברית, אנגלית וצרפתית וכמובן שתסריטי השיחה והנציגים מוכוונים לרמות המקצועיות הגבוהות ביותר.

תודה שהתקשרת – כיצד נוכל לעזור?

אנו יודעים כי ישנו קושי גדול בליצור חיבור עם מאות או אפילו עשרות לקוחות, ולכן אנו עושים כל מאמץ על מנת ליצור את הגשר האנושי שיקשר בין לקוחותיך לבין המסר של העסק שלך. עכשיו זה הזמן שלך ליצור איתנו קשר, להסביר לנו את הצרכים שלך ולראות כיצד אנחנו מסוגלים לענות על כולם.

יצירת קשר

לפרטים נוספים אודות שירות מענה אנושי של סינכרוליין התקשרו: 1700-509-919
או השאירו פרטים בטופס וניצור אתכם קשר